2/12/2015

Laura Landon - Masum Yalan (Kitap Bulmaca)

8


Leydi Grace Warren, babası onu ahlaksız bir adam olan Lord Fentington'a sattığında, kendisini sefil bir hayattan kurtarmak için esaslı bir hamle yapması gerektiğini biliyordu. Viktorya dönemi İngiltere'sinde bir kadını değerli kılan tek bir özelliği vardı: iffeti. İffeti olmadığı takdirde, onu ne Fentington ne de başka bir adam isteyecekti. Fakat en azından özgür olacaktı. Artık sıra o önemli geceyi yaşayabileceği bir adam bulmaktaydı; ona sorular sormayacak, başka isteklerde bulunmayacak bir adam... Çünkü her şeyini riske atmaya hazırlanan bir kadın için, bu görevi vereceği adam herhangi bir adam olamazdı.

Raeborn Dükü Vincent Germaine iki karısını da doğumda kaybettikten sonra bir daha asla evlenmeyeceğine dair yemin etmiştir. Bir vârise sahip olabilmesi için kaybedilen hayatlar nedeniyle suçluluk duygusu ve acı içinde yaşarken, ihtiyaçlarını artık yalnızca Londra'nın en tedbirli cariyeleriyle karşılamaktadır. Fakat büyüleyici bir yabancıyla geçirdiği tutkulu bir gecenin başka bir hayatı daha riske atmış olabileceğini öğrendiğinde Vincent, hiçbir şeyden şüphelenmeyen o kadını bulmak için yola koyulur ve karşısında eşsiz bir cesareti ve güzelliği olan güçlü bir kadın bulur. Peki, tüm zorluklara rağmen, çaresizlikleri tarafından bir araya getirilen bu iki yabancı gerçek aşkı bulabilecek mi?
(Tanıtım Bülteninden)Nezahat Yıldız'ın isteğiyle bir kitap daha Kitap Bulmaca etkinliğine bir kitap daha eklendi.Bunu da okumadım.Ama yazarımızın kitapları tam da tarihi aşk tutkunları için.Keyifli okumalar. :)

buradan


İndirmek için pembe kitap'a tıklayın. :) (Şifre: e-kitaphane)

Logo Design by FlamingText.com

8 yorum:

 1. Tesekkur ederim he me n okumaya baslicam :))


  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuzu bekliyorum en kısa zamanda. :)

   Sil
 2. Blogunu takip ediyorum kitap hakkinda yorumlar benim icin onemli bende beklerim bloguma emegine saglik

  YanıtlaSil
 3. Elde tutup okumak daha keyifli değil mi ki? :) Ben de beklerim... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kafa,ben anlattım ama neden e-book tercih ettiğimi.Oturduğum ortam kitap almak için uygun değil. :/ Tabi ki kitap daha iyi,dokunarak okumak,kitabı hissetmek.Ama e-book'un da avantajları yok değil. :)

   Sil
 4. Kitabi bitirdim ben cok begendim gercekten guzel hele dogum sahnesi cok duygulandirdi beni paylasim icin tsk ederim tekrar asli hnm :)))

  YanıtlaSil

Seymen. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kitapların tozunu alan canlar :)