8/08/2015

Miranda Dickinson - Kendime Yeni Bir Ben Lazım (Kitap tanıtımı)

0

'Bir günde hayatınızdaki her şeyi kaybetseydiniz, ne yapardınız?'

Kendime Yeni Bir Ben Lazım
-Miranda Dickinson-Nell Sullivan, otuz üç yaşında, başarılı, iş odaklı yaşayan, bir barışıp bir ayrıldığı sevgilisiyle aynı iş yerinde çalışan kontrol manyağı bir kadındır. Fakat bir gün içinde kendisini hem evsiz hem işsiz hem de sevgilisinden ayrılmış olarak bulur. Hayatındaki her şey kontrolünden çıkmıştır.
Nell Sullivan bu durumla baş etmek için bir çılgınlık yapmaya karar verir: San Francisco'da yaşayan kuzeni Lizzie'yi ziyaret etmek. Nell'in tamamen kontrolü dışında gerçekleşen bu gezi sayesinde Nell, daha önceleri hayal bile edemeyeceği tamamen başka bir dünyanın kapılarını aralar.
Kendime Yeni Bir Ben Lazım, kimi zaman güldüren kimi zaman da duygulandıran hikâyesiyle bazen "her şey bitti" dediğimiz anlarda bile aslında hayatın sürprizlerle dolu olduğunu gösteriyor okura.

"İyimser, samimi ve eğlenceli bir hikâye... sanki benimle konuşuluyormuş gibi hissettim."
-Hanna Insyirah-

"Uzun süredir okuduğum en iyi kitap. Gerçek bir romans."
-Joy Jones-

"Zekice, zekice, zekice! İhtiyacım olan her şey bu kitaptaydı."
-Jayne Simmons-

"Fantastik. Heyecan verici, romantik ve yenileyici."
-Liz Stead-(Tanıtım Bülteninden)
Millet,işte son zamanlarda aradığım gibi bir kitap.Görür görmez benim olmalısın diyerek kapağına öpücükler bıraktığım ve mutlaka blogumda da paylaşmalıyım deyip buraya koştuğum bir kitap. Daha okumaya başlamadım.Fakat ister konusu,ister kapağı bakımından tam benlik olduğunu düşündüğüm kitaplardan. Okuyanlardan yorum bekliyorum,hem de hemen. Okumayanlar da başlayın bir bakalım,nasılmış kitap. :D

Keyifli okumalar. :)

Logo Design by FlamingText.com

0 yorum:

Yorum Gönder

Seymen. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kitapların tozunu alan canlar :)