7/08/2014

Kitap tanıtımı-Jennifer E. Smith-Mutluluk böyle bir şey

0

 Var olduğuna inanırsan, aradığın şeyi bulabilirsin.

G: Mutluluk nasıl bir şey?

E: Limanın üzerinden doğan güneş gibi. Sıcak bir günde yenen bir dondurma, sokağın aşağısından gelen dalga sesleri, köpeğimin kanepede yanıma kıvrılıvermesi gibi. Ya da akşam yürüyüşleri, muhteşem filmler, gök gürültülü fırtınalar, güzel bir peynirli hamburger gibi. Cuma günleri, cumartesi günleri, hatta çarşambalar gibi. Parmaklarını suya değdirmek, pijama altları, parmak arası terlikler, yüzmek, bir şiir ya da e-postalarda gülen suratlar olmaması gibi... Peki ya senin için mutluluk nasıl bir şey?

Bambaşka dünyalara ait, isimlerini dahi bilmeyen iki insan birbirlerine mutluluğun ne anlama geldiğini öğretebilir mi? Onların hikâyesini okurken, yaşadığımız her şeyin bir sebebi olduğunu ve bu sebeplerin ortaya çıkışında yalnızca kaderin değil bizim de payımız olduğunu göreceksiniz.


"İlk sayfasından itibaren sizi içine çeken, keyifle okuyacağınız bir roman."
Publishers Weekly-

"Eğlenceli bir dille kaleme alınmış, hayat dolu bu romanı okurken harika vakit geçireceksiniz."
-The New York Times-

"Aşkın ve kaderin karşı konulmaz gücünü hatırlatan muhteşem bir kitap."
-Booklist-

"Ellie ve Graham'ın kalpleri ısıtan hikâyesini okuduktan sonra, mutlu tesadüflerin var olduğuna inanmaya başlayacaksınız."
-Romantic Times-

"Samimi ve sıcacık bir aşkın hikâyesi."
-Washington Post-

Mutluluğu bize anlatan bir kitap buldum.Eminim bu kitabı da okumak isteyenler olacaktır,eminim.Mutluluğu anlatan kitaplar pek bulunmaz sonuçta.Booklist'e göre bu kitap aşkın ve kaderin karşı konulmaz gücünü hatırlata muhteşem bir kitap,Publishers  Weekly'e göre kitap bizi ilk sayfasından itibaren içine çeken keyifle okuyacağımız bir kitap,The New York Times'a göre eğlenceli bir dille kaleme alınmış,hayat dolu bir roman ve biz bu romanı okurken harika vakit geçireceğiz,Romantic Times'a  göre biz Ellie ve Graham'ın kalpleri ısıtan hikayesini okuduktan sonra mutlu tesadüflerin var olduğuna inanmaya başlayacağız,Washington Post'a göre ise samimi ve sıcacık bir aşkın hikayesi bu kitap,her kes bir şey söylüyor.Yeni şeylere açık olanlar elbette deneyecekler,ama diğerlerini bilmem,kendileri bilir. :)


Şimdi siz benden bu aşk hikayesinin bir de pdf'sini istersiniz ama her ne kadar okurları üzmekten hoşlanmasam da kitabı okumak isteyenler maalesef pamuk ellerini ceplerine sokmak zorunda kalacaklar çünkü pdf yok.Tekrar herkesten özü dilerim. :(

Bu hikayeyi okumak isteyenlerin pamuk ellerini ceplerine daldırıp orada para arama zamanı geldi çünkü işte kitabımızın bilgileri ve satın almak için link:

Kitap bilgileri
Kitap ismi:Mutluluk böyle bir şey
Yazar:Jennifer E. Smith
Kategori:Aşk romanı
Yayınevi:Novella Yayınları
Fiyat(25% indirimli):16,50 TL (KDV Dahil) Kitabı satın almak isteyenler buraya tıklaya bilirler. :)


İyi okumalar! :)
Alida Marmaris0 yorum:

Yorum Gönder

Seymen. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kitapların tozunu alan canlar :)